Super, je to tam! Stáhni si PDF se 3 zásadními chybami kliknutím na ikonu.

Následuj 5 kroků k fungujícím  reklamním textům na FB/IG pro lepší výsledky reklam.

Získej PDF a video plné tipů, které tě provedou krok za krokem k fungujícím  reklamním textům pro kampaně na FB/IG.

Texty jsou jedním dílkem, které stojí za úspěchem reklamy na FB.
A jsou rozhodující, jestli klientky získáš nebo ne. 
Nauč se psát texty,
které budou lákavé a zaujmou tvou ideální klientku tak, že na reklamu klikne a zaregistruje se na magnet zdarma nebo u tebe nakoupí.

Díky tomuto PDFku:

5/5
Iva Kredbová
Iva KredbováDlouhodobá reklamní spolupráce při kampaních
Read More
Linda je skvělá 🤩 To, že umí nastavit reklamu tak, aby frčela, kontroluje jí a vyhodnocuje, je jasný. Ale co už tak jasný není a moc si toho vážim, je to, že vždycky (a to už jsme spolu spolupracovali 4x😉) mi i poradí, co v textech/kreativách zlepšit a dá mi nápady a rady, jak celou kampaň ještě víc vylepšit a posunout. Vlastně takovej pidi mentoring by se dalo říct😃 Veliké díky za to Lindi 🫶
5/5
Vendy Indruchová
Vendy IndruchováDlouhodobá spolupráce při reklamních kampaních
Read More
Linda Tománková je pro mě úžasným parťákem v nastavování reklamy a nikoho jiného už nechci! 😉👍 Kromě technických věcí dokáže poradit nejen s obsahem, texty, ale i načasováním projektu. Rozhodně nelituju jediné minuty věnované konzultacím s Lindou a doufám, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Už se těším!
5/5
Zuzana Staňková
Zuzana Staňková Reklamně-textová spolupráce při kampani
Read More
Spolupráce byla boží! Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla delegovat, sama bych teď reklamu ještě určitě neměla ani spuštěnou, takhle jsem měla vše skoro bez práce a už mi za poslední tři týdny i vydělala trojnásobek toho, co jsem do ní investovala. A neumím si představit, že bych si mohla ke spolupráci na reklamě vybrat někoho lepšího 🙂 Moc děkuju a určitě doporučuju všem, kteří chtějí mít facebookovou reklamu ve skvělých rukou

Hodnota produktů je 1 590 kč. 
Jen tady a teď je pořídíš za 350 kč.

Tato investice se ti může vrátit hned s další spuštěnou reklamou!

Jestli tvé texty fungují se dá jednoduše zjistit. Použij tuto 5krokovou strukturu a hned uvidíš rozdíl v nárustu prokliků z tvé reklamy.

CTR (míra prokliku na odkaz) ukazuje, jak dobře fungují texty v reklamě. Nad 2% jsou výsledky super, jak to vypadá u tvých reklam?
CTR (míra prokliku na odkaz) ukazuje, jak dobře fungují texty v reklamě. Nad 2% jsou výsledky super, jak to vypadá u tvých reklam?
Přejít nahoru