5 kroků
k efektivní reklamě
na FB a IG

Pojď zjistit, které kroky potřebuješ udělat, aby tvé reklamy byly úspěšné a přinášely ti vysoký počet konverzí (registrací nebo nákupu).

Video ti odhalí, které kroky jsou důležité, aby tvá reklama jela efektivně a s návratností, pokud:

Registruj se pro video zdarma a začni dělat kroky, které dělají úspěšné podnikatelky před a v průběhu placené reklamy svých služeb a digi produktů na FB a IG.

Jmenuji se Linda a video jsem natočila,

protože vím, jaké to je, když se tím sama trápíš a nevíš, na koho se obrátit. Byla jsem na tom na začátku podobně. Rozjížděla jsem svůj projekt a všechno si dělala sama, včetně reklamy na FB.
Zabralo mi to hodiny času a někdy i zoufalství.
Jak jsem byla ráda, když mi s tím někdo pomohl a ukázal mi co a jak.
Od té doby uplynulo pár let. Svůj původní projekt jsem ukončila a začala se plně věnovat reklamě na sociálních sítích a podpoře žen s kampaněmi.
Má práce je mojí vášní, vybrala jsem si to, co mě baví a co mi jde. 

Spokojenost mých klientek je pro mě nejvíc.

5/5
Konzultace s Lindou byla naprosto skvělá. Potřebovala jsem nastavit reklamu na svůj produkt. Reklamy jsem si dřív nastavovala sama, ale strávila jsem na tom zbytečně moc času a stálo mě to i dost nervů. Navíc jsem to tak minimálně rok nedělala. Proto jsem se rozhodla, že si nechám pomoci a oslovila Lindu. Daly jsem si spolu konzultaci, kde mi zkontrolovala nastavení bussiness manageru, spolu jsme nastavily kampaň tak, že mi do ní stačí přidat texty a kreativy. Taky mi poradila se strategií a zodpověděla všechny mé otázky. Za hodinu konzultace jsem ušetřila minimálně celý den, kdy bych se snažila na vše přijít sama. Rozhodně moc doporučuji.
Bára Lapčíková
Dlouhodobá spolupráce na reklamních kampaních
5/5
Linda je skvělá 🤩 To, že umí nastavit reklamu tak, aby frčela, kontroluje jí a vyhodnocuje, je jasný. Ale co už tak jasný není a moc si toho vážim, je to, že vždycky (a to už jsme spolu spolupracovali 4x😉) mi i poradí, co v textech/kreativách zlepšit a dá mi nápady a rady, jak celou kampaň ještě víc vylepšit a posunout. Vlastně takovej pidi mentoring by se dalo říct😃 Veliké díky za to Lindi 🫶
Iva Kredbová
Dlouhodobá spolupráce na reklamních kampaních
5/5
Lindu moc doporučuji, přesně ví, jak reklamu upravit v souladu s Vaší nabídkou, hlídá ji a vždy s Vámi vše zkonzultuje. Pro mě španělská vesnice, pro ni evidentně zábava a práce, která ji baví 🤩😎 Smekám! 🤗
Romana Pokorná
Spolupráce na reklamních kampaních
5/5
Všechny konzultace s Lindou jsou pro mě velkým překvapením, jak někdo může tak složitým věcem rozumět. Přes sdílenou obrazovku mě navadí k tomu, co mám dělat a drží myšlenku a dovede mě až do cíle, například nastavení reklamy. Perfektní je, mi sama volá a píše, jestli mi reklama jede a je jasný, že já bych se už vůbec k nějaké kontrole reklamy nedostala. Navíc je báječný člověk, který vám nastaví a zkontroluje reklamu a ještě vám dá perfektní otázky k vašim textům. Je až podivuhodné, jak zvažuje každé slovo a umí se zeptat tak, abych sama text upravila tak, že tomu bude rozumět má ideální klientka. Lindu jako virtuální asistentku bych nikdy nevyměnila….
Tereza Humlíčková
Dlouhodobá spolupráce na reklamních kampaních
Přejít nahoru