Skvělé, podařilo se!
Podívej se na video a začni tyto kroky rovnou dělat tady a teď!

Chceš využívat reklamu na FB/IG opravdu efektivně a zbytečně ji nedotovat?

Udělej si audit svého účtu v Business manageru pomocí Checklistu a vylepši svou placenou propagaci na FB během 10 minut.

5/5
Linda Tománková je pro mě úžasným parťákem v nastavování reklamy a nikoho jiného už nechci! 😉👍 Kromě technických věcí dokáže poradit nejen s obsahem, texty, ale i načasováním projektu. Rozhodně nelituju jediné minuty věnované konzultacím s Lindou a doufám, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Už se těším!
Wendy Indruchová
Dlouhodobá spolupráce při nastavení reklamních kampaní
5/5
Linda je skvělá 🤩 To, že umí nastavit reklamu tak, aby frčela, kontroluje jí a vyhodnocuje, je jasný. Ale co už tak jasný není a moc si toho vážim, je to, že vždycky (a to už jsme spolu spolupracovali 4x😉) mi i poradí, co v textech/kreativách zlepšit a dá mi nápady a rady, jak celou kampaň ještě víc vylepšit a posunout. Vlastně takovej pidi mentoring by se dalo říct😃 Veliké díky za to Lindi 🫶
Iva Kredbová
Dlouhodobá reklamní spolupráce při kampaních

Hodnota tohoto checklistu je 149 Kč.
Právě teď jej můžeš získat jen za 49 kč!

Stáhni si checklist, podle kterého si jednoduše krok za krokem zkontroluješ, jestli je tvůj firemní účet v Business Manageru správně nastavený a přináší ti tak relevantní výsledky z reklamy .

Většina lidí má v BM doslova bordel a správné nastavení  se odrazí při spuštění reklamy i při následném delegování reklam.

5/5
Konzultace s Lindou byla naprosto skvělá. Potřebovala jsem nastavit reklamu na svůj produkt. Reklamy jsem si dřív nastavovala sama, ale strávila jsem na tom zbytečně moc času a stálo mě to i dost nervů. Navíc jsem to tak minimálně rok nedělala. Proto jsem se rozhodla, že si nechám pomoci a oslovila Lindu. Daly jsem si spolu konzultaci, kde mi zkontrolovala nastavení bussiness manageru, spolu jsme nastavily kampaň tak, že mi do ní stačí přidat texty a kreativy. Taky mi poradila se strategií a zodpověděla všechny mé otázky. Za hodinu konzultace jsem ušetřila minimálně celý den, kdy bych se snažila na vše přijít sama. Rozhodně moc doporučuji.
Bára Lapčíková
RTG spolupráce při kampaních
5/5
Lindu moc doporučuji, přesně ví, jak reklamu upravit v souladu s Vaší nabídkou, hlídá ji a vždy s Vámi vše zkonzultuje. Pro mě španělská vesnice, pro ni evidentně zábava a práce, která ji baví 🤩😎 Smekám! 🤗
Romana Pokorná
Reklamní spolupráce při kampani

Pokud to s podnikáním myslíš vážně a reklamu budeš využívat, tak se auditu účtu nevyhneš.
Čím dříve to uděláš, tím méně času to následně zabere tobě nebo specialistce, která ti to bude později dávat do pořádku.

Přejít nahoru