Prožij opravdovou vděčnost

Prožij hlubokou a silnou aktivaci, díky které propojíš hlavu a srdce a otevřeš se prožívání vděčnosti.

Jak má vesmír poznat, že jsi připravená na víc, když nejsi vděčná za to, co máš. Když je v rozporu hlava, pocity a tvá energie? Když z tvého pole nevibruje energie vděku a radosti, ale nedostatku a nasranosti. 

Prožij opravdovou vděčnost

Prožij hlubokou a silnou aktivaci, díky které propojíš hlavu a srdce a otevřeš se prožívání vděčnosti.

Jak má vesmír poznat, že jsi připravená na víc, když nejsi vděčná za to, co máš. Když je v rozporu hlava, pocity a tvá energie? Když z tvého pole nevibruje energie vděku a radosti, ale nedostatku a nasranosti?

Umět říct „děkuji“ ještě neznamená, že umíme projevit vděk. Každý den si napsat aspoň 5 věcí, za které jsi vděčná je fajn, jak s vděčností začít. Ale aby to fungovalo, je potřeba propojit slova s pocity. Nechat projít pocit vděčnosti celým tělem. Sladit myšlenky a emoce s vibracemi našeho těla a energetického pole. 

Je těžké být vděčná za tvrdé, bolestivé a nepříjemné situace. Ale když se ohlédneš zpátky, uvidíš, že i ty nejtěžší chvíle se staly pro tebe, aby ses stala silnější.  Díky nim se můžeš posunout. Díky nim můžeš najít odvahu změnit sebe, své prožívání a své činy.

Chceš a jsi připravená?

Tak se ponoř se do hluboké aktivace a propoj mysl a srdce s energií tvého těla. Nech se prostoupit pocitem vděčnosti a radosti a otevři se lehkosti žití.

Co přinesla meditace posluchačkám?

Moje životní energie, harmonie a návrat k sobě samé
Téměř každodenní meditační praxi provádím již řadu let. Vedené meditace mám moc ráda, protože mi pomáhají především během uspěchaných dní velmi rychle a efektivně návrat k sobě samé.
Tvoje meditace, Lindo, naprosto předčila má očekávání.
Tvůj klidný hluboký hlas mě velmi rychle dovedl k hlubokému vnitřnímu klidu. V kombinaci s úžasně vybranou hudbou a jejím geniálním načasováním jsem prožívala velmi dojemné momenty, příval božské živoucí energie a radosti.
Meditace úžasně graduje.
Ve velmi příjemném tempu a za poměrně krátkou dobu několika minut, provede k hlubokému ukotvení a propojení s Matkou zemí, přes velmi dojemné a štěstí vyvolávající zazdrojování přímo od Zdroje, až po niterní znovushledání a přijetí sebe sama, propojení se svou životní energií. Nabízí procítit bezpečí, laskavost, povznášející emoce, bezpodmínečnou lásku, zve k pochopení a soucitu.
Tato Lindina meditace se velmi snadno a rychle stala součástí mého denního balíčku laskavé sebe péče. To prostě doporučuji s naprosto klidným srdcem úplně každému, i těm, kdo nemají s meditacemi žádnou dosavadní zkušenost.
Spolu s kvalitním spánkem, vyváženou zdravou stravou a aktivním zapojením fyzického těla, mě meditace podporuje v laskavé péči o své srdce, duši a životní energii. Skvělá je právě v uspěchané dny, kdy není čas vyjít na procházku do přírody; ve dny, které s láskou věnuji nejen sobě, mé drahé rodině, ale i svým srdečním klientům.
Děkuji si, že si dovoluji se o sebe takto pravidelně starat a pečovat o dlouhodobou udržitelnost své vnitřní harmonie.
Meditace mi krásně připomíná, jak být k sobě laskavá, jak se cítit plná lásky, soucitu, radosti a vděčnosti, úžasně vede k tomu, jak toto všechno cítit tady a teď.
Děkuji Ti, Lindo.
Hana Rawlings
Lektorka angličtiny a zakladatelka Rawlings Academy
Moc děkuji za příležitost projít si deníkem a meditací "Moje zářivá budoucnost". Deník mi pomohl zvědomit si některé své stíny a díky tomu, že se dostaly do vědomé roviny jsem s nimi mohla začít pracovat. K tomu mi pomohla meditace, která má hloubku a nádhernou energii. Cítila jsem, jak se mi po těle rozlévá příjemné teplo. Rozhodně doporučuju vyzkoušet všem, kdo se nechtějí nechat zastavit a jsou připraveni zahlédnout světlo v sobě.
Monika Kučerová
Lektorka anglického jazyka a průvodkyně
Díky otázkách jsem si zvědomila, jak to mám se svými emocemi a myšlenkami. Meditace mě pak hezky provedla víc do hloubky, ukotvila a podpořila to, jak to chci mít jinak.
Veronika Pačesová
Mentoring, poradenství, koučink
Mít možnost si takhle napsat své myšlenky a odpovědět na otázky, které Linda do deníku zahrnula je důležité a nezbytné pozastavení nad sebou samými, které bychom měli dělat pravidelně. Navazující meditace byla moc příjemná, Linda má uklidňující hluboký hlas, který mě provázel od začátku až do konce. Do meditací se teprve dostávám, myšlenky utíkají, ale díky Lindině meditaci jsem dokázala udržet pozornost tam, kde bylo potřeba, opravdu si ji užít a bylo mi po ní moc hezky, odpočatě.
Jana Staňová
Markeťačka a Ikigai koučka

Jmenuji se Linda a

věřím, že jsme tvůrci svého života a je v naší moci změnit náš život k obrazu svému. Meditace a vlastní energetická práce je hluboký a očistný proces, díky kterému můžeme otevřít své srdce a nechat prostoupit své tělo i mysl láskou a soucitem k sobě i druhým.

Díky meditacím a aktivacím jsem přepsala svou energii nedůvěry, nedostatku, nedostdobráctví na energii lásky, soucitu a hluboké důvěry v sebe a život. Pomocí vnitřní práce jsem se zbavila se nesmyslných příběhů, které mi po celé dny běžely v hlavě a přinášely do mého těla negativní emoce jako vztek, zlost, strach, závist nebo nenávist. 

Jsem přesvědčena, že spoustu svých vnitřních problémů si člověk dokáže vyřešit sám, a stejně tak spoustu ne. Pro náročnější životní výzvy a nebo silně zakořeněné zkušenosti jsem si vždy dovolila vzít si na pomoc průvodkyni, protože sama bych to nezvládla. 

I když vše probíhalo jen uvnitř mě, ovlivňovalo to mé vztahy, podnikání a celý postoj k životu a ke světu.

Buď tvůrkyní svého života a své budoucnosti

Přejít nahoru