SKVĚLÉ, registrace PROBĚHLA V POŘÁDKU!

Než přejdeš do své e-mailové schránky, kam ti během chvíle dorazí Aktivace zdarma, zjisti, jak tě meditace Probuzení srdce otevře k bezpodmínečnému přijetí sebe samé a zaplaví tvé tělo láskou. 

(Pokud sis ji už objednala, tak ti za malou chvíli přijde do tvé e-mailu. Hledej ve složkách Hromadná, Promo nebo Spam.)

Dopřej si meditaci Probuzení srdce a dovol si

Meditace má v sobě ukotvený následující záměr

Nechť tato láskyplná meditace vytvoří bezpečný prostor všem, kteří chtějí znovu procítit lásku.
Nechť poslouží všem, kteří chtějí nebo potřebují procítit bezpodmínečné přijetí.
Nechť rozsvítí srdce všem, kterým se zavřelo dávnými zraněními a opustilo jejich vnitřní prostor. Nechť jim znovu přinese do života světlo a lásku.

Dopřej si denně chvíli laskavého prožitku, kdy se podíváš dovnitř svého srdce. Nech se vést a dovol si zajít tak hluboko, jak zrovna potřebuješ.

Meditace Probuzeni srdce mi prisla tak, jak chodi probuzeni srdce...v pravy cas💖. Duveruji Lindine vnitrni pevnosti a jemnosti, a tak jsem se odevzdala do meditace jasneho, laskavého a pevneho vedeni podkresleneho nadhernou hudbou. Ulevne bylo polozit se do plneho prijeti kosmicke i zemske energie. Tady se probouzi srdce.
Iveta Askael Macháčková
Posluchačka meditace Probuzení srdce
Když je vám těžko a přitulí se k vám koťátko... Když už nevěříte a přijde posun k lepšímu... Tak takový jsem měla pocit při meditaci Probuzení srdce. Jen se usmíváte a usmíváte. 😊
Anna Buňková
Posluchačka meditace Probuzení srdce
Přejít nahoru