Energetická Strategie

Pomůžu ti najít tu pravou cestu prodeje tvých online produktů a služeb. 
Vytvoříme strategické prodejní cesty na míru.

Energetická strategie

Pomůžu ti sestavit automatizovanou cestu prodeje tvých online produktů a služeb.

Vytvoříme strategické prodejní cesty na míru.

Pomůžu ti strategicky a intuitivně sestavit cestu tvé klientky, abys ji postupně provedla svými produkty a vedla ji do bodu B. Od produktu zdarma až po finální placený kurz nebo službu.

Díky svému vyššímu vedení si sestavíš takovou cestu zákazníka, která bude pro něj neodolatelná a s tebou v souladu.

Není potřeba neustále vytvářet nové produkty nebo kopírovat cestu někoho jiného. Vytvoříme prodejní cesty z tvých existujících digitálních produktů, které nejenom osloví, ale také přivedou klientky k placeným produktům. 

Věřím, že tvá energie a zkušenosti jsou jedinečné. Necháme stranou univerzální postupy a vytvoříme něco, co bude tvé – strategii, která bude rezonovat s tebou a tvými klientkamiDáme tvému podnikání nový směr, který povede k úspěchu. Tvůj vlastní originální příběh přiláká a udrží klientky.

S energetickou strategií:

Pomůžu ti získat nadhled a uvidět ve tvém byznyse to, co ti pravděpodobně uniká. Přestaneš doufat, že tohle je konečně ono, ale začneš dělat přesně takové kroky, které potřebuješ.

Jak to bude probíhat?

1. Po zaplacení objednávky ti pošlu dotazník s úvodními otázkami.

2. Bude následovat úvodní konzultace ( 90 minut), kde mi odpovíš na doplňující otázky a vybereme klíčové produkty. Provedu tě vedenou vizualizací.

3. Projdu produkty na webu a navrhnu možné varianty nebo úpravy. Dám ti zpětnou vazbu na zvací stránku, prodejní stránky a prodejní e-maily.

4. Následuje druhá konzultace (60- 90minut), kde cesty probereme, pomocí vedené vizualizace je projdeme. Naplánujeme úkoly na další období.

5. Po dokončení příprav dostaneš finální zpětnou vazbu na prodejní stránku a prodejní e-maily a otevřeš prodej pro svou komunitu a databázi.

6. Následuje poslední konzultace ( 60 minut), kdy zhodnotíme výsledky, uděláme nezbytné změny pro maximální funkčnost prodejní cesty. Pokud si objednáš balíček s reklamou, začneme připravovat podklady pro spuštění reklamy.

7. Dostaneš zpětnou vazbu na reklamní texty a kreativy a společně reklamu nastavíme a měsíc tě podpořím ve správě a optimalizaci reklam.

POZOR! Může se také stát, že zjistíme, že tato prodejní cesta není z nějakého důvodu pro tebe vhodná. Neslibuju ti, že to bude 100% fungovat, protože v tom hraje roli i tvé vnitřní nastavení a tvůj mindset.

Jaké jsou možnosti spolupráce?

Energetická strategie

bez reklamy
18 800 kč
 • 3x konzultace ( 60- 90 minut)
 • Prodejní cesta na míru
 • Podpora na messengeru v průběhu spolupráce ( po- pá na 4 týdny)
 • Zpětná vazba na zvací a 2 prodejní stránky
 • Zpětná vazba na prodejní e-maily ( max 5 e-mailů)

Energetická strategie

s reklamou
28 200 kč
 • 3x konzultace ( 60- 90 minut)
 • Prodejní cesta na míru
 • Podpora na messengeru v průběhu spolupráce ( po- pá na 8 týdnů)
 • Zpětná vazba na zvací stránku, 2 prodejní stránky a max 5 prodejních e-mailů.
 • Zpětná vazba na reklamní texty a kreativy
 • Nastavení a mentoring reklamy na 4 týdny (průběžné společné vyhodnocení)

Dostaneš k tomu i bonusy, které podpoří tvou placenou i organickou propagaci

Jak se vymanit ze zajetí vlastních strachů

Video s praktickými kroky a vedenou vizualizací, které ti pomůže pracovat se svými strachy. Video připravila transformační koučka a energy healer Věrka Švach.

Návod, jak točit Reels na IG

Praktický video návod s přesahem do marketingu od vizuální čarodějky Kataríny Brič, díky kterému se naučíš natáčet Reels na platformě Instagram, abys je mohla použít v reklamě na FB a IG. Katarína ti také prozradí 5 tipů, které ti pomůžou s dosahy tvých reelsů.

Návod, jak točit Reels na FB

Praktický video návod od Adély Sukupové, díky kterému se naučíš natáčet Reels na platformě Facebook, pro použití v reklamě na FB/IG.

Návod, jak na reklamní kreativy v Canvě

Praktické video, kde tě Staňa Bartoňová provede krok za krokem, jak tvořit v Canvě statické bannery. Naučíš se základy práce s Canvou ( i pokud s ní zatím nepracuješ), aby sis uměla prakticky vytvořit své lákavé kreativy.

Co říkají na spolupráci se mnou klientky?

5/5

Daří se nám oslovovat správné publikum a kampaně bávají opravdu skvělé...

Linda je parádní, mám ráda jednoduchou a jasnou spolupráci a to přesně Linda nabízí. A velmi kvalitně dělá. S Lindou spolupracuji už na čtvrté kampani a nemám absolutně potřebu hledat jinde. Daří se nám oslovovat správné publikum a kampaně bývají opravdu skvělé a publikum nádherně roste je opravdu velmi často zapálené a aktivní.
Klára Janíková
Dlouhodobá reklamní spolupráce na kampaních
5/5

Bylo investováno tedy necelých 16000,- a z reklamy přišly objednávky za cca 140000,-

Iva Kredbová
Dlouhodobá reklamní spolupráce na kampaních
5/5

Lindi, jsi prostě báječná a já tě nikomu nedám. Doufám, že budeš u každé mé reklamy. Tvé vhledy ohledně textů, dotazy a rady jsou logické, zaměřené a vždy k věci. Miluju Tě.

Tereza Humlíčková
Dlouhodobá spolupráce na kampaních

Jsem Linda, specialistka na FB reklamu a strategie

Reklamě na Facebooku a Instagramu se věnuju více než 2 roky. Online svět je velmi dynamická oblast podnikání, která se rychle mění. Díky spolupracím na reklamě s klientky z různých oborů mám přehled o strategiích prodeje. Hodně z nich mám vyzkoušených na vlastním podnikání.

Automatizovaný prodej spolu s FB reklamou je část online podnikání, která ti může zaručit „pasivní“ příjem.  Ale ne všem a vždy funguje.
Pomůžu ti najít vhodnou prodejní cestu a strategii pro tebe. Dokážu vidět do hloubky, zanalyzovat cesty a dát dohromady funkční podoby. Umím se ptát na otázky, které si potřebuješ zodpovědět a kterým se možná sama vyhýbáš. 

Spojuji funkčnost, jednoduchost a krásu.

Máš k tomu otázku?

Pro mírně až středně pokročilé online podnikatelky, které už mají vytvořené portfolio svých digi-produktů.

Pokud jsi na začátku podnikání a aktivně jsi zatím neprodala žádnou službu, tak doporučuji začít s jiným programem nebo službou.

Pokud s technikou nekamarádíš, doporučuju ti virtuální asistentku, která to za tebe udělá. Technické rady ti dám, ale nenastavím to za tebe. 

Ano, můžeme se domluvit individuálně na konzultaci nad rámec balíčku. 

Ano, platbu si můžeš rozdělit do 2 splátek. První platba musí proběhnout před zahájením spolupráce. Druhá následuje po 2 týdnech spolupráce.

Spokojenost mých klientek je pro mě nejvíc.

Linda pro mě připravovala vizuály, texty a nastavila reklamu a spravovala ji po dobu trvání. Můj záměr byl předat reklamu někomu, kdo se o ní po všech stránkách postará a já s tím nebudu mít starosti - a to se mi splnilo. Jsem naprosto spokojená s výsledky i s průběhem spolupráce. Super bylo i Lindino závěrečné vyhodnocení reklamy, díky kterému můžu optimalizovat další svoje prodejní aktivity. Díky!
Alena Hanušová
Reklamní spolupráce na kampani
Krásná profesionální spolupráce. Moc mi vyhovovalo, že Linda se mnou během kampaně sdílí, jak se reklamě daří a co frčí, popřípadě, co by bylo dobré udělat. Vyhodnocení na konci kampaně a pecka, zpětná vazba na můj připravený produkt, s tím, že má odstup a vidí, to co už člověk ne. Lindi díky moc a těším se na další kampaň
Jana Švestková
Reklamní spolupráce na kampaních
Líbí se mi, že Linda ví, co dělá a je samostatná. Vede mě, takže na spoustu věcí nemusím myslet a můžu se věnovat klientům a tvoření další části kampaně. Je to skvělá spolupráce a rozhodně s Lindou jedeme dál. Lindi, děkuji za podporu, průběžné sledování, upozornění, vedení při přípravě podkladů na reklamy.
Tereza Bošková
Dlouhodobá reklamní spolupráce na kampaních
Spolupráce s Lindou na naší kampani se nám moc líbila. Řekli jsme si naše představy, tam kde bylo třeba nám Linda poradila, jak to udělat líp. Naprosto jsme jí důvěřovali. Pravidelně se ozývala, aby nás informovala o stavu reklam, když bylo třeba to trochu pošťouchnout, byla iniciativní, navrhovala, jaké změny bychom mohli udělat, vypínala, zapínala , ladila. Všechno krásně plynulo. Byly to skvěle vynaložené peníze a příště určitě využijeme plnou verzi její RTG podpory. Těšíme se na další spolupráci. Petra a Martin Vystavělovi
Petra a Martin Vystavělovi
Dlouhodobá reklamní spolupráce na kampaních
Přejít nahoru