Moje zářivá budoucnost

Zvyš vibrace svého energetického pole. Osvoboď se od negativních emocí a přepiš je na povznášející.

Stáhni si zdarma deník a zanech mu vše, co už v sobě nechceš nosit.

Moje zářivá budoucnost

Zvyš vibrace svého energetického pole. Osvoboď se od negativních emocí a přepiš je na povznášející.

Stáhni si zdarma deník a zanech mu vše, co už v sobě nechceš nosit.

Zbav se okovů minulosti a nech odejít to, co ti nedělá dobře.
Začni si konečně vytvářet svůj život k obrazu svému bez falešného pocitu, že takhle to zas tak špatné není.

Ano, může být hůř, ale může být také mnohem, mnohem lépe, než je teď, když:

Ponoř se do deníku a buď každý den lepší verzí sebe samé.

Co přinesla meditace posluchačkám?

Moje životní energie, harmonie a návrat k sobě samé
Téměř každodenní meditační praxi provádím již řadu let. Vedené meditace mám moc ráda, protože mi pomáhají především během uspěchaných dní velmi rychle a efektivně návrat k sobě samé.
Tvoje meditace, Lindo, naprosto předčila má očekávání.
Tvůj klidný hluboký hlas mě velmi rychle dovedl k hlubokému vnitřnímu klidu. V kombinaci s úžasně vybranou hudbou a jejím geniálním načasováním jsem prožívala velmi dojemné momenty, příval božské živoucí energie a radosti.
Meditace úžasně graduje.
Ve velmi příjemném tempu a za poměrně krátkou dobu několika minut, provede k hlubokému ukotvení a propojení s Matkou zemí, přes velmi dojemné a štěstí vyvolávající zazdrojování přímo od Zdroje, až po niterní znovushledání a přijetí sebe sama, propojení se svou životní energií. Nabízí procítit bezpečí, laskavost, povznášející emoce, bezpodmínečnou lásku, zve k pochopení a soucitu.
Tato Lindina meditace se velmi snadno a rychle stala součástí mého denního balíčku laskavé sebe péče. To prostě doporučuji s naprosto klidným srdcem úplně každému, i těm, kdo nemají s meditacemi žádnou dosavadní zkušenost.
Spolu s kvalitním spánkem, vyváženou zdravou stravou a aktivním zapojením fyzického těla, mě meditace podporuje v laskavé péči o své srdce, duši a životní energii. Skvělá je právě v uspěchané dny, kdy není čas vyjít na procházku do přírody; ve dny, které s láskou věnuji nejen sobě, mé drahé rodině, ale i svým srdečním klientům.
Děkuji si, že si dovoluji se o sebe takto pravidelně starat a pečovat o dlouhodobou udržitelnost své vnitřní harmonie.
Meditace mi krásně připomíná, jak být k sobě laskavá, jak se cítit plná lásky, soucitu, radosti a vděčnosti, úžasně vede k tomu, jak toto všechno cítit tady a teď.
Děkuji Ti, Lindo.
Hana Rawlings
Lektorka angličtiny a zakladatelka Rawlings Academy
Moc děkuji za příležitost projít si deníkem a meditací "Moje zářivá budoucnost". Deník mi pomohl zvědomit si některé své stíny a díky tomu, že se dostaly do vědomé roviny jsem s nimi mohla začít pracovat. K tomu mi pomohla meditace, která má hloubku a nádhernou energii. Cítila jsem, jak se mi po těle rozlévá příjemné teplo. Rozhodně doporučuju vyzkoušet všem, kdo se nechtějí nechat zastavit a jsou připraveni zahlédnout světlo v sobě.
Monika Kučerová
Lektorka anglického jazyka a průvodkyně
Díky otázkách jsem si zvědomila, jak to mám se svými emocemi a myšlenkami. Meditace mě pak hezky provedla víc do hloubky, ukotvila a podpořila to, jak to chci mít jinak.
Veronika Pačesová
Mentoring, poradenství, koučink
Mít možnost si takhle napsat své myšlenky a odpovědět na otázky, které Linda do deníku zahrnula je důležité a nezbytné pozastavení nad sebou samými, které bychom měli dělat pravidelně. Navazující meditace byla moc příjemná, Linda má uklidňující hluboký hlas, který mě provázel od začátku až do konce. Do meditací se teprve dostávám, myšlenky utíkají, ale díky Lindině meditaci jsem dokázala udržet pozornost tam, kde bylo potřeba, opravdu si ji užít a bylo mi po ní moc hezky, odpočatě.
Jana Staňová
Markeťačka a Ikigai koučka

Jmenuji se Linda a

přesně tento postup mi pomohl přepsat svou energii nedůvěry, nedostatku, nedostdobráctví na energii lásky, soucitu a hluboké důvěry v sebe a život. Pomohl mi zbavit se nesmyslných příběhů, které mi po celé dny běžely v hlavě a přinášely do mého těla negativní emoce jako vztek, zlost, strach, závist nebo nenávist. 
I když vše probíhalo jen uvnitř mě, ovlivňovalo to mé vztahy, podnikání a celý postoj k životu a ke světu.

Věřím, že jsme tvůrci svého života a je v naší moci změnit náš život k obrazu svému. Meditace a vlastní energetická práce je hluboký a očistný proces, díky kterému můžeme otevřít své srdce a nechat prostoupit své tělo i mysl láskou a soucitem k sobě i druhým.

Buď tvůrkyní svého života a své budoucnosti

Přejít nahoru