Připrav se na svou úspěšnou reklamu na FB

Praktický workshop zdarma
21. 9. od 10:00 (se záznamem)

Nauč se principy tvorby ziskových reklam na FB a IG. Oslov a získej své potenciální klientky. 

Objev jednoduchý postup tvorby reklamy na FB, který funguje a oslov nové klientky. Mám pro tebe praktický workshop, kde se naučíš:

Ukážu ti jednu z vyzkoušených a ověřených cest, která přivádí mým klientkám tisíce nových kontaktů do databáze a vysoké procento z nich k nákupu digitálních produktů a služeb.

Průběh workshopu

Registruj se na workshop zdarma, rezervuj si cca 2 hodiny ve svém diáři a ponoř se se mnou do tvorby úspěšné reklamy na FB a IG.

Jmenuji se Linda a workshop jsem připravila,

protože vím, jaké to je, když se tím sama trápíš a nevíš, na koho se obrátit. Byla jsem na tom na začátku podobně. Rozjížděla jsem svůj projekt a všechno si dělala sama, včetně reklamy na FB.
Zabralo mi to hodiny času a někdy i zoufalství.
Jak jsem byla ráda, když mi s tím někdo pomohl a ukázal mi co a jak.
Od té doby uplynulo pár let. Svůj původní projekt jsem ukončila a začala se plně věnovat reklamě na sociálních sítích a podpoře žen s kampaněmi.
Má práce je mojí vášní, vybrala jsem si to, co mě baví a co mi jde. 

Spokojenost mých klientek je pro mě nejvíc.

5/5
Konzultace s Lindou byla naprosto skvělá. Potřebovala jsem nastavit reklamu na svůj produkt. Reklamy jsem si dřív nastavovala sama, ale strávila jsem na tom zbytečně moc času a stálo mě to i dost nervů. Navíc jsem to tak minimálně rok nedělala. Proto jsem se rozhodla, že si nechám pomoci a oslovila Lindu. Daly jsem si spolu konzultaci, kde mi zkontrolovala nastavení bussiness manageru, spolu jsme nastavily kampaň tak, že mi do ní stačí přidat texty a kreativy. Taky mi poradila se strategií a zodpověděla všechny mé otázky. Za hodinu konzultace jsem ušetřila minimálně celý den, kdy bych se snažila na vše přijít sama. Rozhodně moc doporučuji.
Bára Lapčíková
Dlouhodobá spolupráce při reklamních kampaních
5/5
Linda je skvělá 🤩 To, že umí nastavit reklamu tak, aby frčela, kontroluje jí a vyhodnocuje, je jasný. Ale co už tak jasný není a moc si toho vážim, je to, že vždycky (a to už jsme spolu spolupracovali 4x😉) mi i poradí, co v textech/kreativách zlepšit a dá mi nápady a rady, jak celou kampaň ještě víc vylepšit a posunout. Vlastně takovej pidi mentoring by se dalo říct😃 Veliké díky za to Lindi 🫶
Iva Kredbová
Dlouhodobá spolupráce při reklamních kampaních
5/5
Linda Tománková je pro mě úžasným parťákem v nastavování reklamy a nikoho jiného už nechci! 😉👍 Kromě technických věcí dokáže poradit nejen s obsahem, texty, ale i načasováním projektu. Rozhodně nelituju jediné minuty věnované konzultacím s Lindou a doufám, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Už se těším!
Wendy Indruchová
Dlouhodobá spolupráce při reklamních kampaních
5/5
Lindu moc doporučuji, přesně ví, jak reklamu upravit v souladu s Vaší nabídkou, hlídá ji a vždy s Vámi vše zkonzultuje. Pro mě španělská vesnice, pro ni evidentně zábava a práce, která ji baví 🤩😎 Smekám! 🤗
Romana Pokorná
Absolventka online programu Jak vytvořit reklamu
5/5
Všechny konzultace s Lindou jsou pro mě velkým překvapením, jak někdo může tak složitým věcem rozumět. Přes sdílenou obrazovku mě navadí k tomu, co mám dělat a drží myšlenku a dovede mě až do cíle, například nastavení reklamy. Perfektní je, mi sama volá a píše, jestli mi reklama jede a je jasný, že já bych se už vůbec k nějaké kontrole reklamy nedostala. Navíc je báječný člověk, který vám nastaví a zkontroluje reklamu a ještě vám dá perfektní otázky k vašim textům. Je až podivuhodné, jak zvažuje každé slovo a umí se zeptat tak, abych sama text upravila tak, že tomu bude rozumět má ideální klientka. Lindu jako virtuální asistentku bych nikdy nevyměnila….
Tereza Humlíčková
Dlouhodobá spolupráce při reklamních kampaních
Přejít nahoru