Bonboniera

marketingové A
reklamní
jednohubky

Bonboniera

marketingové A reklamní jednohubky

Nabídka jednorázových služeb, která uklidní nervy, dodá podnikání strukturu a řád a pohladí po duši.
Na rozdíl od čokolády ti pocit štěstí a radosti vydrží.
Vyber si lahůdku, kterou potřebuješ uklidnit.

AuDIT prodejní cesty

Máš vytvořenou cestu zákazníka, ale nefunguje a prodejů máš minimálně nebo vůbec?

Udělám ti audit celé prodejní cesty – funnelu, produktu na evergreen neb online kampaně. Dostaneš zpětnou vazbu na zvací a prodejní stránky (3 stránky v ceně) a prodejní e-maily (  5 e-mailů v ceně) včetně zcela konkrétních doporučení, co změnit.

 • Na úvodní konzultaci si předáme všechny podstatné informace. Pomocí vedené vizualizace se napojíš na prodejní cestu a můžeš hned odhalit problémové místo nebo naopak objevit cestu, kterou se dát. Tvá intuice tě povede a dá ti jasné znamení.
 • Vezmu si od tebe podklady a celou cestu projdu.
 • Zpětnou vazbu ti nahraju na google disk.
 • Vypracuju doporučení, jaké změny do prodeje zařadit.
 • Potkáme se na závěrečné konzultaci, kde bude prostor pro tvé otázky a doplňující informace a případně kontrolu nebo nastavení reklamy.
 

Cena – 9 800 Kč

Konzultace k reklamě na Fb/IG

 • Láká tě spustit reklamu a chceš, aby byla návratná?
  Podíváme se, v jaké fázi podnikání jsi a jestli je u tebe vhodné reklamu spustit.
 • Chystáš se reklamu spustit?
  Máš naprosto jasno, že potřebuješ spustit reklamu, ale nevíš, jak na to, aby to bylo efektivní?
 • Spuštěná reklama a nevíš, co s tím?
  Reklamu sis nastavila sama, ale nejede tak, jak jsi očekávala nebo vůbec?
 

Cena – 1 800 Kč/hodina – ověř si dostupnost  termínu přes e-mail linda@lindatomankova.cz nebo přes messenger.
Obvyklá čekací doba je 1-2 týdny.

Správa reklamy nad rámec R-T-G balíčků

 • 1200 kč na týden  nebo 200 kč denně (víkendový den 250 kč).
 • Remarketingová reklama po magnetu na navazující placený produkt – sledování 200 kč za den ( za víkendový den 250 kč).

Nenech se brzdit v rozletu. Inovuj a prodávej svým klientkám každý den.

Společně dáme tvému podnikání strukturu a Řád.

Jmenuji se Linda a

vybrala jsem si dělat to, co mě baví a co mi jde.

V reklamě a online kampaních jsem se našla a moje práce se stala mým koníčkem. Specializuju se na reklamu na sociálních sítích, píšu texty, tvořím grafickou podobu reklam.  🙂

Spolupracuji s klientkami na jejich online kampaních, konzultujeme reklamní texty, kreativy a také přistávací stránky na webu. Definujeme ideálního klienta a nastavujeme cestu zákazníka tak, aby se výsledky z reklam projevily v následném množství objednávek. Někdy nahlédneme i do nitra na skryté strachy a mindset, protože může být sebevíc vyladěná reklama, ale když se to při prodeji nepromění v objednávku, je to k ničemu.

Mým mottem je:
V jednoduchosti je krása a funkčnost

Spokojenost mých klientek je pro mě nejvíc.

5/5
Jsem moc spokojená přesně s tím, jak jsem službu dostala. Na úvodní konzultaci jsme si s Lindou vyjasnily záměr a plán. Ve druhém kroku Linda udělala kompletní audit mé prodejní cesty, dala mi podrobnou zpětnou vazbu na zvací stránku k magnetu, prodejní stránku navazujícího programu i na všechny prodejní e-maily. S konkrétními návrhy na úpravu a vylepšení, podnětnými připomínkami. Jakmile jsem prošla a zpracovala Lindy návrhy, měly jsme ještě závěrečnou konzultaci s prostorem na doplňující otázky a uzavření spolupráce, jako bonus mi Linda ještě pomohla nastavit novou reklamu. Audit od Lindy moc doporučuji!
Klára Stará
Reference na audit prodejní cesty
5/5
Spolupráce byla boží! Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla delegovat, sama bych teď reklamu ještě určitě neměla ani spuštěnou, takhle jsem měla vše skoro bez práce a už mi za poslední tři týdny i vydělala trojnásobek toho, co jsem do ní investovala. A neumím si představit, že bych si mohla ke spolupráci na reklamě vybrat někoho lepšíh.o 🙂 Moc děkuju a určitě doporučuju všem, kteří chtějí mít facebookovou reklamu ve skvělých rukou.
Zuzana Staňková
Individuální spolupráce na reklamní kampani
5/5
Lindi, jsi prostě báječná a já tě nikomu nedám. Doufám, že budeš u každé mé reklamy. Tvé vhledy ohledně textů, dotazy a rady jsou logické, zaměřené a vždy k věci. Miluju Tě.
Tereza Humlíčková
Dlouhodobá spolupráce na reklamních kampaních
5/5
Lindu mohu doporučit všema 20ti 🙂 Obdivuji její rozhled, analytické myšlení a přehled, který ohledně reklam na Facebooku má. Spolupráci jsem si moc užila a rozhodně nebude poslední. Díky Lindi ♡♡♡
Bára Lapčíková
Dlouhodobá spolupráce na reklamních kampaních
5/5
Lindu moc doporučuji, přesně ví, jak reklamu upravit v souladu s Vaší nabídkou, hlídá ji a vždy s Vámi vše zkonzultuje. Pro mě španělská vesnice, pro ni evidentně zábava a práce, která ji baví 🤩😎 Smekám! 🤗
Romana Pokorná
Spolupráce na reklamních kampaních
5/5
Linda Tománková je pro mě úžasným parťákem v nastavování reklamy a nikoho jiného už nechci! 😉👍 Kromě technických věcí dokáže poradit nejen s obsahem, texty, ale i načasováním projektu. Rozhodně nelituju jediné minuty věnované konzultacím s Lindou a doufám, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Už se těším!
Wendy Indruchová
Spolupráce na reklamních kampaních prostřednictvím konzultací
Přejít nahoru